Kołpaki 16″

Kołpaki – jedni uważają, że to tylko modna ozdoba do tuningu auta, inni natomiast uznają je za niezbędny element ochronny samochodu. A tak naprawdę to jedno i drugie. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą sprawdzonych kołpaków 16, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej...

Agat

Alabaster

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Granit

Gral chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Malachit

Malachit chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Nefryt chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Onyx

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Turkus

Kołpaki 16 cali – wyróżnij się na drodze

Chcesz wyróżniać się na drodze? Chcesz, aby Twój samochód nabrał nowego charakteru? Na rynku istnieje wiele produktów, które Ci w tym pomogą – jednym z nich są właśnie kołpaki 16. Pozwolą one na optyczną metamorfozę auta w mig. Wybierz kołpaki 16 calowe z szerokiej oferty naszego sklepu i ciesz oko odmienionym samochodem.

Kołpaki 16 dla ochrony felg

Walor estetyczny to nie jedyna rola kołpaków 16”. Ich głównym zadaniem jest ochrona felg, śruby oraz elementów zawieszenia koła przed korozją a także amortyzują przy uderzeniach w krawężnik i chronią przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

Skontaktuj się

Wybierz kołpaki 16" w swoim stylu

Firma Olszewski istnieje na rynku od 1995 roku. Tworzy kołpaki samochodowe z pasją, od lat modernizując i ulepszając swoje produkty. Stawia na najnowsze technologie i najwyższą jakość wykonania. W aktualnej ofercie sklepu jest w czym wybierać. Są to kołpaki 16 cali w rozmaitych wariantach kolorystycznych: srebrne, grafitowe, czarne, różowe, czerwone, zielone, niebieskie a nawet żółte. Produkowane są kołpaki o wyszukanym, modnym wzornictwie w najbardziej popularnych rozmiarach:

Są one wyposażone w otwory o rozmaitych kształtach – od klasycznych po bardzo modernistyczne. Można wybierać spośród kołpaków 16 calowych matowych bądź lakierowanych dwuwarstwowo z połyskiem. Z myślą o tych, którzy bardzo chcą się wyróżniać na drodze, powstała linia UNIQUE. Nasze kołpaki 16 pasują do większości felg stalowych. Różnią się między sobą sposobem montażu.

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny kołpaków 16 cali

Oferta produkowanych przez nas kołpaków 16 calowych jest bardzo szeroka. Jeżeli masz problem z podjęciem samodzielnej decyzji, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych sprzedawców, którzy potrafią idealnie wpasować produkt w potrzeby naszych klientów.  Zaufanie, jakim nas obdarzają, motywuje nas do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. To sprawia, że dziś jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmującą się produkcją kołpaków do samochodów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w Świętochłowicach, gdzie gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz ekspresową realizację zamówienia. Wybierz idealne dla Twojego samochodu kołpaki 16” i ciesz się jego odmienionym wyglądem a przede wszystkim zapomnij o uszkodzonych i zanieczyszczonych felgach.

Zamawiam