Kołpaki 13″

Kołpaki samochodowe - czy to moda czy element ochronny? A może jedno i drugie? Jeżeli poszukujesz sprawdzonych produktów wysokiej jakości, które spełnią każdą swoją rolę, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kołpaków 13.

Czytaj dalej...

Agat

Alabaster

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Granit

Malachit

Malachit chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Nefryt chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Onyx

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Turkus

Szafir

Kołpak dedykowany do samochodów miejskich dostępny w wersjach:

  • 4,5 cala – Cinquecento
  • 5 cali – Seicento, Panda

Szmaragd

Kołpak dedykowany do samochodów miejskich dostępny w wersjach:

  • 4,5 cala – Cinquecento
  • 5 cali – Seicento, Panda

Kołpaki 13 cali podkreślą charakter Twojego auta

Kołpaki to modna ozdoba, pozwalająca na łatwy i szybki tuning auta. Sprawiają, że samochód wyróżnia się na drodze i nabiera nowego, zupełnie odmiennego charakteru. Wybierz kołpaki 13 z oferty sklepu, a Twoje auto przejdzie wielką metamorfozę i całkowicie zmieni swoje estetyczne oblicze.

Kołpaki elementem ochronnym samochodu

Odpowiednio dobrane kołpaki samochodowe chronią koła  przed nieprzyjaznymi czynnikami zewnętrznymi. Zabezpieczają felgi, śruby i elementy zawieszenia koła przed korozją oraz amortyzują przy uderzeniach krawężnik. Mają za zadanie również chronić przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

Skontaktuj się

Wybierz kołpaki 13" idealne dla swojego auta

Firma Olszewski jako producent kołpaków istnieje na rynku już od 1995 roku. Tworzy kołpaki z miłością i pasją, wciąż modernizując i ulepszając swoje produkty. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że należy stawiać wyłącznie na najnowsze technologie i wysoką jakość wykonania. Dziś oferta sklepu jest niezwykle szeroka tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kołpaki 13 cali są dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Są to kołpaki 13 czarne i kolorowe: srebrne, grafitowe, czerwone, różowe, zielone, niebieskie a także żółte. Wybierać można również spośród kołpaków z otworami o rozmaitych kształtach – od klasycznych po nowoczesne. Ponadto dostępne są kołpaki 13 cali matowe bądź lakierowane dwuwarstwowo z połyskiem. Nasze kołpaki 13 calowe pasują do większości felg stalowych. Różnią się między sobą sposobem montażu.

Najwyższa jakość kołpaków 13 cali wraz z atrakcyjnymi cenami

Nasza oferta kołpaków 13 calowych jest szeroka. Pamiętajmy, że tylko prawidłowo dobrane spełniają właściwie swoje funkcje. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na średnicę wewnętrzną felgi, materiał wykonania kołpaków a także na sposób montażu. Jeżeli masz problem z podjęciem samodzielnej decyzji, nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych sprzedawców, którzy potrafią idealnie wpasować produkt w potrzeby naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko kołpaki 13 calowe, ale również:

Zaufanie, jakim nas obdarzają nasi klienci, motywuje nas pozytywnie do dalszego rozwoju i wciąż poszukiwania nowych rozwiązań. Dzięki temu dziś jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmującą się produkcją kołpaków do samochodów.

Zapraszamy do sklepu po Kołpaki 13 cali

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu w Świętochłowicach. Przekonaj się o atrakcyjnych cenach kołpaków 13 calowych. Dokonaj zakupu i ciesz się nowym wyglądem auta, a przede wszystkim zapomnij o zanieczyszczonych i uszkodzonych felgach!

Zamawiam