Kołpaki 15"

Samochód to dziś już nie tylko środek transportu, ale także sposób na wyrażenie siebie. Dużą uwagę przywiązuje się zarówno do parametrów mechanicznych auta, ale nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się strona estetyczna. I bardzo dobrze! Chcesz się wyróżniać na drodze? Po prostu szukasz sprawdzonych kołpaków 15 cali? Sprawdź naszą ofertę!

Czytaj dalej...

Agat

Alabaster

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Granit

Gral chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Malachit

Malachit chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Nefryt chrome

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Onyx

Lakierowanie dwuwarstwowe z połyskiem, chromowane elementy.

Turkus

Kołpaki 15 cali –  zmień wygląd Twojego auta w mig!

Tuning auta może obejmować wiele kwestii. Właściciele samochodów, którzy pragną odmiany mogą pozwolić sobie na metamorfozę optyczną auta. Na rynku istnieje wiele produktów, które w tym pomogą – jednym z nich są właśnie kołpaki samochodowe. Jednak walor estetyczny to nie jedyny powód, dla którego warto zadbać o osłonę felg. Oprócz wyglądu ważna jest ochrona. Wybierz kołpaki 15” w naszym sklepie i ciesz się pięknym wyglądem Twojego auta oraz zapomnij o zanieczyszczonych i uszkodzonych felgach oraz śrubach.

Wybierz kołpaki 15” w Twoim stylu

Istniejemy na rynku od 1995 roku. Produkcja kołpaków to nasza pasja. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój naszej firmy pozwala nam zajmować się produkcją kołpaków najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z naszego wyszukane, modnego wzornictwa. W naszym asortymencie znajdziesz kołpaki 15″ w wielu wersjach kolorystycznych i stylistycznych. Dla odważnych proponujemy linię UNIQUE, natomiast dla tych, którzy wolą klasykę standardowe kołpaki 15” w kolorach srebrnym, grafitowym oraz czarnym. W ofercie posiadamy zarówno kołpaki 15” matowe, jak i lakierowane. Nasze kołpaki samochodowe lakierowane są dwuwarstwowo i posiadać mogą także wysoki połysk i/lub chromowane elementy. Dodatkowo oferowane przez nas kołpaki 15” różnią się także sposobem montażu.

Zamawiam

Najwyższa jakość kołpaków 15″ w korzystnej cenie

Nie wiesz na co się zdecydować? Zastanawiasz się, które kołpaki samochodowe 15” najlepiej pasowałyby do Twojego auta? Służymy radą! Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam idealnie wpasować się w potrzeby naszych klientów. Stale modernizujemy i ulepszamy nasze produkty. Najnowsze technologie oraz nowoczesne projekty, na które od zawsze stawiamy sprawiają, że w pełni potrafimy zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Rynek akcesoriów samochodowych jest bogaty, jednak zaufanie klientów oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry sprawiło, iż obecnie jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmującą się produkcją kołpaków samochodowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, ekspresową realizację zamówienia oraz wysokie standardy obsługi. Posiadamy w sprzedaży także:

Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą kołpaków 15 cali!

Skontaktuj się