Kołpaki samochodowe - oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kołpaków samochodowych w rozmiarach 13”, 14”, 15”, 16”. Są one dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych i wzorach. Wybór jest duży i daje ogromne pole do popisu. Jesteśmy przekonani, że zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.

Czytaj dalej...Kołpak samochodowy - czarny
Funkcja ochronna kołpaków samochodowych

Kołpaki samochodowe to skuteczna ochrona kół przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak błoto czy śnieg. Zabezpieczają one felgi i śruby, a także elementy zawieszenia koła przed niechcianą korozją, zapewniają również amortyzację przy uderzeniach o krawężnik. Jeśli chcesz chcesz więc zabezpieczyć koła przed zabrudzeniami i zniszczeniami, zainwestuj w nasze kołpaki samochodowe!

Kołpaki samochodowe – modny dodatek

Kołpaki samochodowe możemy również traktować jako modną ozdobę naszego auta. Dzięki nim w sposób całkowicie nieinwazyjny nasz samochód może przejść lekki tuning i odmienić swój charakter. Odtąd auto będzie jedyne w swoim rodzaju, o całkowicie nowym obliczu.

Wybieramy kołpaki samochodoweKołpaki samochodowe - kolory

Rozmiar kołpaków samochodowych

Kołpaki samochodowe w naszej ofercie są dostępne w czterech, najbardziej popularnych wielkościach i są to: 13”, 14”, 15” oraz 16”. Przed zakupem sprawdzamy, jaki rozmiar mają nasze felgi. Można to odczytać chociażby na oponie. 

Kolorystyka kołpaków samochodowych

Oferujemy kołpaki samochodowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą być czarne lub kolorowe: srebrne, grafitowe, czerwone, różowe, zielone, niebieskie, żółte i inne.  Ponadto, możesz wybierać spośród kołpaków matowych bądź dwukrotnie lakierowanych z połyskiem.

Kształty kołpaków samochodowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kołpaków samochodowych z otworami o rozmaitych kształtów. Możesz wybierać wśród wariantów klasycznych i nowoczesnych - sprawdź wzory z naszej oferty i wybierz idealny model!Kołpaki samochodowe - srebne

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Jesteśmy producentem kołpaków samochodowych już od 1995 roku. Od początku przykładamy wielką wagę do jakości wytwarzanych produktów, stale je modernizując i ulepszając. Stawiamy na najnowsze technologie i wysoką precyzję wykonania. Dziś możemy zaproponować klientom bardzo szeroką ofertę, dając im ogromny wybór. Dzięki opiniom zadowolonych klientów wiemy, że udaje nam się trafiać w ich gusta i zaspokajać ich oczekiwania a przede wszystkim możliwy jest ciągły rozwój firmy. Śmiało możemy powiedzieć, że dziś jesteśmy jednym z największych producentów kołpaków w Polsce.

Atrakcyjna oferta cenowa kołpaków samochodowych i fachowe doradztwo

Pracujemy z miłością i pasją, która przejawia się w każdej naszej rozmowie z klientem.Logo.jpg Z chęcią pomagamy w doborze kołpaków samochodowych pasujących do posiadanego samochodu oraz spełniających wymagania klienta.

Jako producent kołpaków oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu w Świętochłowicach, który pomoże odmienić Twoje auto w mig.

 

Kontakt